ZnamPolski.pl Słownik Błędów Językowych

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Słownik Błędów Językowych

Ty nam @dres, a my Tobie...

… aktualne informacje o edycjach, promocjach i ofertach specjalnych w serii ZnamPolski.pl, a także KODY RABATOWE i wartościowe e-booki! Podaj swój adres e-mail za pomocą formularza.

Słownik Błędów Językowych

Większy zakup = RABAT

Zainteresowanych zakupem przynajmniej 11 egzemplarzy Słownika błędów językowch prosimy o kontakt@znampolski.pl. Zwrotnie prześlemy ofertę z odpowiednim rabatem. Nie może to być jednak zakup w celu dalszej sprzedaży.

Słownik Błędów Językowych

Na specjalne okazje

Od czasu do czasu (rzadko i krótko) oferujemy bezpłatną dostawę z jakiejś specjalnej okazji. Kody rabatowe są „prezentowane” głównie tym, którzy kupili już jakiś słownik z serii ZnamPolski.pl oraz – tymczasowo – pewnym grupom odbiorców (np. klientom naszych biznesowych partnerów we wspólnej akcji promocyjnej).

Słownik Błędów Językowych

Bezpłatna dostawa…

… drukowanej wersji Słownika błędów językowch już przy zakupie 3 sztuk lub 2 pakietów (tzn. łącznie z e-bookiem)! Zaoszczędź blisko 15 zł kupując z kimś lub dodatkowo dla kogoś – na pożyteczny prezent.
Słownik Błędów Językowych

„Zero” wyprzedaży i nerwowych obniżek

Nie zamierzamy obniżać ceny naszych słowników po jakimś czasie ich obecności na rynku. Byłaby to nieuczciwa i krótkowzroczna kara dla tych, którzy kupili wcześniej. Zakupu nie warto więc odkładać na później – bo będzie taniej”.